Współpraca

Pralnia dywanów POGOTOWIE DYWANOWE kieruje swoje usługi również do klientów firmowych zarówno z branży pralniczej, jak i innych branż usługowych. Nasza oferta polega na odbiorze, wypraniu i zwrocie dywanu przyjętego u Państwa w firmie, a następnie wydaniu prania klientowi końcowemu. Najprościej rzecz ujmując świadczymy dla Państwa usługi na zasadzie podwykonawstwa.

Nasza pralnia, może zaproponować w pełni gotową usługę przyjmowania dywanów u Państwa firmie. Dostarczamy cennik, regulamin, druki przyjęć, wszelkie niezbędne materiały reklamowe, oraz dokonujemy pełnego przeszkolenia Państwa personelu, z zakresu przyjmowania do prania wyrobów dywanowych.

Pralnia dywanów POGOTOWIE DYWANOWE dysponuje najnowocześniejszą w Polsce linią pralniczą firmy Catinet. Urządzenia te, dają nam możliwość wyprania kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych dywanów w miesiącu, przy zachowaniu najwyższej jakości usługi, od pierwszego do ostatniego metra. Dzięki pełnemu zautomatyzowaniu procesu prania do minimum zostało zminimalizowane ryzyko utraty jakości w okresie wysokiego sezonu.

Uzyskacie również Państwo dostęp online do systemu umożliwiającego sprawdzenie statusu dostawy (ile dywanów trafi do Państwa w najbliższym transportem, ile dywanów zostało już wypranych w danym miesiącu i za jaką kwotę, jaki jest status ewentualnej reklamacji złożonej przez klienta.

Większość z naszych klientów obsługujemy własnymi środkami transportu, co znacznie ułatwia kontakt pomiędzy pracownikami Naszych pralni. Dostaniecie Państwo również opiekuna, który na bieżąco odpowie na wszelkie Państwa pytania dotyczące współpracy.

Do współpracy zapraszamy zarówno firmy usługowe, które do tej pory nie świadczyły usług w branży pralniczej, jak również pralnie wodne i chemiczne, oraz firmy profesjonalnie zajmujące się czyszczeniem dywanów i wykładzin. W stosunku do każdej z firm dostosujemy indywidualny i bardzo atrakcyjny system prowizyjny.


Szczegółowych informacji udzielą Państwu:

Tomasz Kozieł, tel. kom. 668 329 858
Michał Urbaniak, tel. kom. 503 166 883

Masz jakies pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Dzwoń: tel. 32 494 36 70
Pisz: pralnia@polrugteam.pl