W jakim mieście mogę skorzystać z usług pralni??

Nasza firma przyjmuje zlecenia od klientów indywidualnych z terenu całego województwa małopolskiego i śląskiego.

Jak długo twa pranie dywanu??

Usługa standardowa trwa 7 dni, można zamówić usługę Express, wtedy dywan zostanie wyprany i odwieziony w 72 h, a do ceny zostanie doliczone 50 % wartości usługi.

W jaki sposób mogę zapłacić za usługę??

Opłata nie jest pobierana z góry. Za usługę płacimy dopiero gdy kierowca zwróci Państwu wyprany dywan. Kierowca posiada przy sobie przenośny terminal płatniczy, dzięki czemu mogą Państwo zapłacić za usługę większością kart płatniczych dostępnych na rynku.

Ile kosztuje transport ??

Przy usłudze ze STREFY GRATIS* transport jest bezpłatny, natomiast w innym przypadku doliczana jest kwota 20 zł. Jest to opłata obejmująca odbiór dywanu od klienta, jak i zwrot wypranego dywanu.

Czy każdy dywan można wyprać?
Na metce znajduje się informacja, że dywan można czyścić tylko na sucho.

Każdy dywan traktowany jest indywidualnie. Pracownicy naszej firmy dobiorą odpowiednią technikę prania do każdego dywanu, uwzględniając przy tym konstrukcję dywanu i rodzaj włókna. Może to być szamponowanie, bonetowanie, a nawet pranie „na wskroś” jeśli konstrukcja dywanu na to pozwala. Technika prania zostanie tak dobrana, aby nie uszkodzić dywanu i osiągnąć zamierzony efekt. Proszę się nie obawiać, pracownicy naszej pralni są profesjonalistami, o czym mogą świadczyć referencje w zakładce obok.

Dlaczego dywany shaggy są droższe??

Dywany shaggy to dywany z długim włosiem. Wymagają one odmiennej techniki prania, pozwalającej wniknąć głęboko włąb runa i należycie doczyścić dywan. Jest to proces znacznie bardziej pracochłonny, niż pranie „zwykłych” dywanów i stąd różnica w cenie.

Czy przed oddaniem dywan powinien być wytrzepany lub pomierzony ?

Absolutnie nie ma takiej potrzeby. Każdy dywan który trafia do naszej pralni, najpierw jest mierzony, a przed rozpoczęciem procesu prania dokładnie wytrzepany za pomocą specjalistycznego urządzenia.

Masz jakies pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Dzwoń: tel. 32 494 36 70
Pisz: pralnia@polrugteam.pl